Produkt dnia
Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Polityka prywatności

Polityka prywatności

OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

Klient powierza nam swoje dane osobowe i jest to kwestia zaufania do nas, które w naszej firmie jest pierwszorzędną wartością.

Ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 roku „O ochronie danych osobowych” zobowiązuje nas do tego, iż dane uzyskiwane od klientów wykorzystywane są w celu realizacji zamówień bądź prenumeraty newslettera. Według wyżej wymienionej ustawy użytkownik serwisu ma możliwość sprawdzenia bądź zmiany swoich danych oraz zażądania zaprzestania ich wykorzystywania.

Administrator danych osobowych
Administratorem danych osobowych jest Firma Handlowo-Usługowa Michał Nalewajk, Mail: sklep@sanatoriumwtwoimdomu.pl ul. Solna 6, 87-720 Ciechocinek. Dane osobowe przetwarzane są na zasadach określonych w przepisach o ochronie danych osobowych, w tym w rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) („RODO”) oraz w polskich przepisach wydanych w związku z RODO, w tym ustawie z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych. Administrator zachowuje dane osobowe w poufności i zabezpiecza je przed niepowołanym dostępem osób trzecich na zasadach określonych w wyżej wskazanych aktach prawnych

 

CEL ZBIERANIA DANYCH OSOBOWYCH

Celem zbierania danych osobowych jest przede wszystkim realizacja zamówień, reklamacji. Dane te potrzebne są również do systemu komentarzy, oraz innych działań związanych z naszymi usługami i realizacją zamówień.

W formularzu rejestracyjnym czy też w procesie zamówienia pytamy o numer telefonu, który jest niezbędny do stałego i szybkiego kontaktu między sanatoriumwtwoimdomu.pl a klientem. Kontakt telefoniczny jest niezbędny w celu najprostszego rozwiązania wszelkich problemów i pytań oraz wyjaśnienia nawet najmniejszych formalności. Wyjaśniamy, iż Państwa numer kontaktowy nie jest wykorzystywany w żaden inny sposób niż w celu rzetelnej realizacji zamówienia oraz nie jest podawany na niczyją prośbę.

Każdy klient ma możliwość rejestracji w naszym sklepie. Login i hasło, które uzgodnione zostaje przez klienta pełnią funkcję zabezpieczenia do profilu użytkownika. Na koncie klient ma możliwość przechowywania, sprawdzania i aktualizacji swoich danych (prosimy o szczególne zwrócenie uwagi na adres wysyłki) oraz regularnego monitorowania stanu zamówienia produktu. Użytkownik sanatoriumwtwoimdomu.pl zobowiązuje się do traktowania danych takich jak login i hasło jako poufne i nie udostępniania ich osobom trzecim, nieupoważnionym. Sklep on-line sanatoriumwtwoimdomu.pl w razie zagubienia hasła daje możliwość wysłania nowego na adres e-mail.

WGLĄD DO DANYCH

Dostęp do danych osobowych mają tylko osoby zaufane zespołu sanatoriumwtwoimdomu.pl, uprawnione do realizacji zamówień. Zastrzegamy , iż dane nie są w żaden sposób wykorzystywane: nie sprzedajemy, nie udostępniamy ani nie użyczamy danych innym podmiotom. Wykorzystywane są jedynie w celu realizacji zamówienia oraz prenumeraty newslettera. W celu dostarczenia do klienta zamówionego produktu dane przekazujemy przewoźnikowi (kurier, poczta). Bardzo prosimy o podanie prawidłowych danych adresowych w tym celu.

PRZEGLĄDANIE SERWISU oraz REALIZACJA ZAMÓWIENIA

Serwis sanatoriumwtwoimdomu.pl można przeglądać we wszystkich stronach oraz podstronach bez konieczności rejestracji. Zalogowanie się do sklepu konieczne jest w celu zamówienia produktu. Realizacja zamówienia następuje po wcześniejszym wypełnieniu niezbędnych formularzy z danymi niezbędnymi do wysyłki kupionego produktu. Czas oczekiwania na zamówienie to 2-3 dni.

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl